TRUJET dijital baskı makineleri, 15 yıllık dijital baskı tecrübemiz ile doğrudan süblime baskı için tasarlanmış, emsallerinin aksine eco-solvent makinelerden revize edilerek imal edilmemiştir. Geliştirme sürecinden imalatına kadar her aşamasına dahil olduğumuz ve onlarca patente sahip olan TRUJET dijital baskı makineleri; ev tekstilinden giyim sektörüne kadar birçok alanda ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.
Kullanıcılarından aldığımız olumlu geri dönüşlerin ardından sadece süblime baskı için değil aynı zamanda TRUJET markası ile direk t-shirt baskı ve suni deriye baskı makinelerinin de geliştirmeleri tamamlanıp imalatına başlanmıştır.

Gelişmiş sarım sistemine sahip, Trujet tekstil süblimasyon baskı makinelerinizde kullanabileceğiniz, uygun maliyetli ve yüksek kaliteli Trujet dijital baskı boyaları için Trujet Dijital Tekstil Süblimasyon Baskı Boyaları sayfamızı ziyaret edebilir, tüm marka ve modeldeki dijital tekstil süblimasyon baskı makinelerinizde kullanabileceğiniz yedek parçalar için Sign In Turkey internet sitemizi inceleyebilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi veya sipariş için +90 212 637 03 34, satis@karyadijital.com‘den bilgi alabilirsiniz.