Karya Dijital

Karya Tekstil ile sektörde 30 yıldır faaliyet gösteren firmamız, deneyimini değerli markalarıyla pekiştirip, güçlü tedarikçi rolünü yerine getirmektedir. Şirketimizin genç departmanlarından Karya Dijital, son 15 yıldır dijital baskı sektörüne süblimasyon ve direkt baskı boyası, baskı makinesi, süblimasyon kağıdı tedariği gerçekleştirmektedir.

Karya Dijital Teknik Destek birimimiz, sektörümüzün ihtiyacı olan teknik servis desteğini, rutin makine bakım ve onarımları dışında, renk yönetimi ve maliyetler konusunda da hizmet vermektedir.

Gelişmiş sarım sistemine sahip, Trujet tekstil süblimasyon baskı makinelerinizde kullanabileceğiniz, uygun maliyetli ve yüksek kaliteli Trujet dijital baskı boyaları için Trujet Dijital Tekstil Süblimasyon Baskı Boyaları sayfamızı ziyaret edebilir, tüm marka ve modeldeki dijital tekstil süblimasyon baskı makinelerinizde kullanabileceğiniz yedek parçalar için Sign In Turkey internet sitemizi inceleyebilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi veya sipariş için +90 212 637 03 34, satis@karyadijital.com‘den bilgi alabilirsiniz.