Karya Dijital

Dijital Tekstil Süblimasyon Baskı Makinesi Teknik Servis

Dijital baskı sektöründe beş yıldır faaliyet gösteren ekibimiz, sadece kendi markamız olan Trujet makinelerine değil, aynı zamanda sektörde tedarik ettiğimiz boyalar ile faaliyet gösteren Mimaki, Mutoh, Roland ve diğer uzakdoğu makinelerine de teknik servis desteği sağlamaktadır.

Ekibimiz, düzenli eğitimler, sistematik çalışma ve kurumsal öğrenim becerileri sayesinde, kontrolü tecrübe ve uzmanlık gerektiren çok kafalı dijital baskı makinelerinin de üstesinden ustalıkla gelmektedirler.

İstanbul ekibimiz ve Bursa ekibimiz her türlü teknik servis ihtiyacınıza yardımcı olmak için hazırdır. Üstelik sadece konuşlandıkları şehirlerde değil tüm Türkiye ve Dünya’da!

Gelişmiş sarım sistemine sahip, Trujet tekstil süblimasyon baskı makinesi model seçenekleri için Dijital Baskı Makineleri kategorimizi ziyaret edebilir, teknik ekibimiz ile +90 212 637 03 34 veya satis@karyadijital.com‘dan bilgi alarak iletişimde kalabilirsiniz.

Tüm marka ve modeldeki dijital tekstil süblimasyon baskı makineniz için ihtiyacınız olan tüm yedek parçalar için ise Sign In Turkey internet sitemizi inceleyebilirsiniz.